2 marca, 2024
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
  • 2:38 am Sztuczna Trawa na Tarasie i Balkonie: Zielona Oaza Nowoczesności
  • 4:18 am Łatwa Pielęgnacja Trawnika dla Nowoczesnych Ogrodów
  • 3:54 pm Ochrona przed szkodnikami w nieruchomościach wynajmowanych
  • 5:54 am Buduj z głową – sekrety sklepu budowlanego online
mieszkanie

Czy warto kupić mieszkanie w pobliżu Bałtyku od Dewelopera? Co można znaleźć w ofercie? Przedstawiamy propozycje polskiej firmy, która postawiła domy w pobliżu największego kompleksu na północy kraju – Trójmiasta.

HS Dom – inwestycje nad polskim morzem

Deweloper buduje mieszkania w pobliżu największego ośrodka miejskiego nad polskim morzem – Trójmiasta. Dość powiedzieć, że do centrum Gdyni dojedziemy już w ok. 25 minut, niewiele więcej (15-20 minut) do Sopotu i Gdańska. To wszystko dzięki świetnej lokalizacji w pobliżu drogi krajowej numer 6. W pobliżu Novum Rumia znajduje się także Aqua Park, Centrum Handlowe, tereny zielone, morze (ok. 13 kilometrów).

Przed zakupem warto pojechać i zobaczyć powstałe już budynki, wypytać mieszkańców o funkcjonalność pomieszczeń etc. Do tego zachęca sama firma. Z innych inwestycji HS Dom warto wymienić postawienie budynków w graniczącej z Rumią Redzie. Znajdują się one przy ulicy Cichej oraz Bratkowej w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

W jakim stanie są oferowane mieszkania?

Jeśli poszukujesz mieszkania na sprzedaż nad morzem, z pewnością zwróciłeś uwagę na to, że są one oferowane w różnym standardzie. Wiele firm zaniża cenę (i tak wysoką poprzez wysokie ceny na rynku) poprzez oddawanie mieszkań w niewystarczającej jakości. HS Dom stawia sprawę jasno – bez ukrytych wad.

Mieszkania w obecnie oddawanym kompleksie Novum Rumia są wykończone w standardzie deweloperskim Premium. Ponieważ standard standardowi nierówny, dlatego pokrótce wyjaśniamy, jak dokładnie wyglądają pomieszczenia.

Standard deweloperski Premium – wysoka jakość wykończenia

Premium oznacza wysoką jakość. W ramach oferty dewelopera każde mieszkanie posiada m.in.:

  • przydzieloną komórkę lokatorską – znajduje się ona na tym samym piętrze, co mieszkanie. Jest ona pomalowana i wyłożona płytkami,
  • stolarkę okienną oraz wysokiej jakości drzwi wejściowe – mieszkania w Novum Rumia są wyposażone w wysokiej jakości drewniane drzwi antywłamaniowe, trzyszybowe (i sześciokomorowe) okna oraz parapety z konglomeratu marmurowego,
  • system ogrzewania – sterowniki pozwalają na zmianę temperatury i zaplanowanie pracy. W pomieszczeniach znajdują się również kaloryfery panelowe. Ciepła woda pochodzi z sieci miejskiej,
  • wykończenie ścian i sufitów – są one dwukrotnie malowane na biało. Ponadto szpachlowane i gruntowane. Ściany rozdzielające mieszkania są dosyć grube (24 cm),
  • balkony – z mlecznymi szybami, gresowanymi płytkami, oświetleniem, kontaktem i zadaszeniem (nawet na najwyższym piętrze).
Instalator

RELATED ARTICLES