15 czerwca, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
pościel w kwiaty

Za oknem jeszcze zimowa aura. Jednak my już myślami jesteśmy dużo dalej. Nie zważając na porę roku, planujemy już wiosenne spacery i porządki. Co przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o wiośnie? Pierwsze kwiaty! Wszystko się odradza a drzewa i trawniki zalewa fala wiosennych delikatnych, pastelowych kwiatów! By przybliżyć się już teraz do wiosny i ją poczuć, dobrym pomysłem będzie odświeżenie naszej pościeli. Postawcie na pościel w kwiaty. Otulając się kwiatowym wzorem, przeniesiecie się na wiosenną łąkę lub do tropikalnej dżungli i poczujecie więź z naturą, której tak nam teraz brakuje!

Pościel w kwiaty to przede wszystkim uniwersalna propozycja do każdej sypialni. To wzór, który każdemu się spodoba. Od drobnych, romantycznych wzorów łąki do botanicznych i graficznych dżungli. Pościel w kwiaty jest modna i każdy z was powinien po taką sięgnąć, myśląc o zakupie nowej pościeli. Do najbardziej popularnych wzorów kwiatowych na pewno zaliczmy te romantyczne. Rozwiązanie do sypialni kobiecej jak na przykład wyszywane wzory, obszyte koronką lub falbanką. Przeważnie występują w delikatnych i pastelowych kolorach. Wykonane z naturalnych tkanin, jak bawełna lub len. Pościel w kwiaty to jednak nie tylko romantyzm, który znamy. Przedstawiamy kilka najmocniejszych trendów. Romantyczne, drobne łączki, to najbardziej rozpowszechniona wersja pościeli w kwiaty, ale czy nudna? Zdecydowanie nie! Co sezon spotykamy ją w wielu sklepach i nadal cieszy się ogromnym wzięciem. Bardzo modny ostatnio styl boho i kolory ziemi, uważamy, że zostanie z nami bardzo długo. Zwolennicy tego stylu przeważnie są mu wierni przez długie lata i szybko nie zmienią swoich upodobań. To coś więcej, niże tylko styl wnętrza. Odrobinę szaleństwa mogą zapewnić nam kwiaty tropikalne w towarzystwie ptaków. Za pomocą takiej pościeli przeniesiemy się w tropiki. Jeśli marzy się wam podróż do dżungli lub tropikalnej Amazonii to dla was najlepszy wybór! Zasypiając w takiej pościeli, na pewno się tam przeniesiecie. Nieoczywista kwiatowa pościel, to kwiaty w formacie xxl. Wyobraźnia nie stawia przed nami barier. Może być to jeden duży kwiat lub kilka. Bardzo ciekawe rozwiązanie, tym bardziej że często ten wzór znajduje się na ciemnym tle, co dodaje jej tajemniczości i magii.

Jak widzicie, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza propozycja, pościel w kwiaty, do sypialni jest ponadczasowa! Znajdzie zastosowanie w każdej sypialni. Od romantycznej do nowoczesnej i minimalistycznej. Dla zwolenników tradycji i innowacji. Pamiętajmy jednak, że pościel, to nie tylko wzór, ale też materiał, z którego jest wykonana pościel. W nocy nasza skóra oddycha i najlepszym rozwiązaniem dla niej są naturalne materiały, jak bawełna, len czy jedwab. Dzięki czemu wasza skóra się wam odwdzięczy i będzie tryskać zdrowym blaskiem.

Instalator

RELATED ARTICLES