15 czerwca, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
kuchnia oświetlenie

Mówi się, że kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to miejsce, które łączy ludzi podczas wspólnych posiłków. Lampy sufitowe do kuchni mogą być stylowym i użytecznym dodatkiem, który zapewni odpowiednią ilość światła podczas gotowania. Warto też zadbać o oświetlenie nad stołem w kąciku jadalnym.

Plafony do kuchni

Plafon to lampa sufitowa, która świetnie sprawdza się w większości pomieszczeń. Plafon oświetla całe pomieszczenie i nie zaburza koncepcji stylistycznej wnętrza. Obecnie dostępnych jest wiele modeli plafonów, w różnych kształtach. Okrągłe, kwadratowe i prostokątne plafony mogą być ozdobione drewnianymi elementami. Plafon może też posiadać modne obramowanie w kolorze czarnym, złotym, srebrnym a nawet miedzianym.Plafony w postaci ledowej obręczy, bądź kwadratowej ramki to piękny dodatek do nowoczesnej kuchni.

Minimalistyczne lampy do kuchni

Bardzo popularnym gadżetem są lampy sufitowe do kuchni w postaci tuby. Tuby pięknie prezentują się we wnętrzach w stylu industrialnym, jednak ich minimalistyczny charakter sprawia, że z powodzeniem nadają się do pomieszczenia w każdym innym stylu. Lampy w stylu tuby są bardzo delikatne, dzięki czemu mogą być rozmieszczone w rzędzie, tworząc bardzo dobre oświetlenie nad blatem kuchennym.

Dobrze oświetlony stół w jadalni

Stół w kąciku jadalnym w kuchni to miejsce gdzie odbywa się wiele miłych spotkań z rodziną, gdzie spożywane są pyszne posiłki, a znajomi chętnie przesiadują podczas przygotowywania kawy. Warto zadbać aby to miejsce było dobrze oświetlone. Lampy sufitowe do kuchni nad stół dostępne są w wielu stylowych modelach. 

Lampa ze stalowym kloszem

Czarne lampy wiszące z solidnym, stalowym kloszem to stylowy dodatek do kuchni. Lampa w tym stylu w połączeniu z instalacją natynkową będzie bardzo gustownym pomysłem na stworzenie w swoim domu loftowego klimatu.

Eleganckie szklane klosze

Lampa do kuchni ze szklanym kloszem to obecnie bardzo modny akcent stylistyczny. Lampy w tym stylu dostępne są w wielu różnych wariantach takich jak przyciemniany lub kolorowy klosz w dowolnym kształcie.

Stylowa lampa druciana

Lampa kuchenna z drucianym kloszem daje ogromną możliwość wyboru w kwestii wzoru. Druciane diamenty, kule czy tuby to bardzo oryginalny element wystroju. Lampy druciane w kolorze miedzianym to pozycja obowiązkowa w mieszkaniu w stylu boho.

Natura w kuchni

Jako że materiały naturalne królują w obecnej modzie, lampy z wiklinowym kloszem to świetny pomysł na aranżację kuchni. Plecione lampy są bardzo stylowe oraz wprowadzają do pomieszczenia harmonię i przyjemny nastrój.

Lampy do kuchni, plafony, oświetlenie do całego domu znajdziesz na https://boxlab.pl/

Instalator

RELATED ARTICLES