28 maja, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
firany do pokoju

Zakup nowych firanek wcale nie musi być skomplikowany. Jak zrobić to w jak najłatwiejszy sposób?

Zmierzyć okno, dodać odpowiednią szerokość materiału na zakładki, wymierzyć wysokość wraz z zapasem na doszycie taśmy i z zapisanymi wymiarami udać się do sklepu z tekstyliami – tak do niedawna wyglądał proces zakupu firan. Kiedy już zdecydowałyśmy się na jakiś wzór, pozostawała kwestia zaniesienia ich do krawcowej bądź samodzielnego uszycia.

Dość skomplikowane prawda? Zwłaszcza że wybór firanek w sklepach stacjonarnych nie jest z reguły szeroki, a do tego oglądając materiał nawinięty na beli trudno wyobrazić sobie, jak cały wzór będzie się prezentował na naszym oknie.

Dziś na szczęście nie trzeba już biegać od sklepu do sklepu, a później jeszcze do krawcowej. Wszystko można załatwić w jednym miejscu i to nawet nie wychodząc z domu, dzięki zakupom online!

Dlaczego kupno firanek online jest łatwe?

Przewagą zakupu firanek w sklepie internetowym nad zwykłym sklepem stacjonarnym jest przede wszystkim to, że wybór firan jest znacznie większy, a dzięki ich prezentacji za pomocą zdjęć, można wyrobić sobie przekonanie o tym, jak dany wzór będzie prezentował się na naszym oknie. Oglądając zaledwie fragment wzoru w sklepie, trudno ocenić jak będzie się on układał na całych oknach, ale dzięki zdjęciu gotowej firany można już lepiej zwizualizować sobie firankę we własnym wnętrzu.

Kolejny plus kupowania firanek online jest możliwość zlecenia ich obrębienia lub całościowego uszycia. Bez chodzenia z materiałem do krawcowej i dodatkowego zachodu. A jeśli nie jesteś pewna, jakiej wielkości firana jest ci potrzebna, wystarczy zapytać i podać wymiary własnego okna. 

Nie chcesz zlecać szycia? Nic prostszego – możesz zamówić od razu gotową firanę, których wybór w sklepach online jest ogromny. Wystarczy, że wiesz, jaka ma być jej szerokość i wysokość.

Kupowanie firanek online jest łatwe z jeszcze jednego powodu. Jest tańsze niż w sklepie stacjonarnym! Przy sklepie online nie ma potrzeby wynajmowania kosztownych powierzchni w galerii handlowej czy zatrudniania kilku sprzedawców, a to powoduje, że koszty utrzymania sklepu spadają i można pozwolić sobie na mniejszą marżę. Niższa marża sklepu oznacza tańsze firanki dla Ciebie!

Decydując się na zakup przez internet, możesz skorzystać z możliwości jakie oferuje sklep: https://firaneo.pl

Zmieniłaś zdanie? Żaden problem! Masz 14 dni na to, by oddać firankę

Na sam koniec, warto podkreślić największą zaletę kupowania firanek online – to, że przy zakupie przez internet wolno Ci zmienić zdanie! Jeśli zamówiłaś gotową firankę, a po wyjęciu jej z opakowania okazało się, że wzór nie pasuje do twojego salonu albo odcień zasłon nie jest do końca taki, jak się spodziewałaś, to możesz po prostu towar odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy. W sklepie stacjonarnym to nie jest możliwe – większość sklepów nie przyjmuje zwrotów a jedynie reklamacje (ale aby móc reklamować towar, firanka musi mieć fabryczną wadę).

Czy już wiesz jak łatwo kupować firanki online? Skoro tak, to zapraszamy do Firaneo – najlepszego sklepu z firanami i zasłonami w internecie!

Instalator

RELATED ARTICLES