24 lipca, 2024
  • 1:12 am Lampy stołowe produkowane w technologii druku 3D
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
Fototapeta las mgła

W obecnych czasach jednym z głównych narzędzi dekoratorskich stało się stosowanie wszelkiego rodzaju grafik oraz zdjęć wielkoformatowych. Niewątpliwie najbardziej popularną z nich jest fototapeta. Nowoczesne wzory oraz miliony zdjęć do wyboru przy wyborze wydruków na indywidualne zamówienie, potrafią odmienić nie jedno nudne wnętrze.

Współczesna metropolia – coś dla fanów nowoczesności

Architektura modernistyczna również ma wierne grono wielbicieli, którzy uwielbiają tamtejszy styl życia, pośpiech i wieżowce sięgające niemal „bram nieba”. Połączenie szkła, betonu i kamienia jest cechą charakterystyczną współczesnego budownictwa. Nieprzypadkowo dla wielu ludzi szczytem marzeń jest podróż do Londynu, Nowego Jorku, Tokio czy Dubaju. To właśnie te ośrodki miejskie kojarzone są z rozwojem cywilizacji, bogactwem i innymi zdobyczami naszej epoki. Fototapeta Warszawa do nowoczesnej sypialni z ulubioną metropolią to doskonały sposób na przełamanie surowości i minimalizmu oraz zestawienia kontrastujących ze sobą czerni i bieli, czyli głównych założeń modernistycznych pomieszczeń. Taka dekoracja ścienna, na pewno nie umknie uwadze, a także sprawi, że dekorowane mieszkanie zyska niebanalny charakter.

Fototapeta Nowy Jork nocą sypialnia

A gdyby tak postawić na mgłę lub las?

Fototapeta z mgłą to ciekawe i coraz częściej spotykane rozwiązanie, które jest wykorzystywane przez wielbicieli niestandardowych rozwiązań. To obok dymu drugie z rozwiązań, które stosowane jest w celu zbudowania aury tajemniczości, Same wzory są tak niepowtarzalne i nieoczywiste, że stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne, obok których nie sposób przejść obojętnie. Fototapeta na wymiar do sypialni z lasem i mgłą wyróżnia się ze względu na to, że efekt buduje kolor, ujęcie i tło. To jedno z rozwiązań, które wprowadza do wnętrza również efekt dynamiczności. Jest on bardzo pożądany przez profesjonalnych projektantów pomieszczeń, jak i pasjonatów aranżacji wnętrz. Taka fototapeta to bardzo designerski trik, który jest szczególnie popularny wśród osób, które mają szczególny sentyment do nowoczesnego wzornictwa. Najlepiej sprawdza się na jednej ścianie, a pozostałe z nich najczęściej warto utrzymać w neutralnej kolorystyce. Dzięki temu łatwiej utrzymać stylistyczny ład i harmonię, a oczy nie są tak bardzo zmęczone.

Fototapeta do sypialni powinna wyrażać Twój styl i charakter. Dodatkowo istotny jest materiał który wybierzesz. Produkty drukowane na flizelinie pokryte dodatkową warstwą winylu są najlepszym rozwiązaniem. Gruby materiał ma właściwości wygłuszające a stosowanie techniki podwójnego cięcia przy montażu, praktycznie do zera eliminuje widoczność łączeń między brytami.

Grafinia.pl

Instalator

RELATED ARTICLES