2 marca, 2024
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
  • 2:38 am Sztuczna Trawa na Tarasie i Balkonie: Zielona Oaza Nowoczesności
  • 4:18 am Łatwa Pielęgnacja Trawnika dla Nowoczesnych Ogrodów
  • 3:54 pm Ochrona przed szkodnikami w nieruchomościach wynajmowanych
  • 5:54 am Buduj z głową – sekrety sklepu budowlanego online
honeywall home program

Instalatorzy, którzy zajmują się wprowadzaniem usprawnień w budownictwie mieszkalnym, nie mogą obecnie narzekać na brak klientów. Zarówno osoby remontujące swoje domy, jak i te, które dopiero je budują, chcą, by działające systemy ogrzewania, automatyki czy bezpieczeństwa pracowały wydajniej.

Dlatego też warto podpowiadać im wybór nowoczesnych rozwiązań, które są ekologiczne, a przy tym niezawodne. Obecnie, dzięki temu instalatorzy również mogą zyskać. Wszystko to dzięki akcji Honeywell Home Program Lojalnościowy.

Co warto wiedzieć o Honeywell Home?

Honeywell to producent, który zdobył renomę nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu oraz gospodarstw domowych, których celem jest optymalizacja działających w nich systemów, a więc w przypadku budynków jednorodzinnych ogrzewania, bezpieczeństwa czy automatyki. Rozwiązania oferowane przez Honeywell zmniejszają zużycie energii czy opału, sprzyjają ekologii oraz zapewniają komfort sterowania wyżej wymienionymi systemami.

Jak wziąć udział w programie lojalnościowym?

Promocja Honeywell Home Program Lojalnościowy skierowana jest do monterów i instalatorów, którzy zamieszkują i prowadzą działalność na terenie Polski. Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się na stronie internetowej producenta. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz. Następnie możemy przystąpić do zbierania punktów, czyli rejestrowania na swoim koncie faktur na zakupy produktów Honeywell, które kupujemy wykonując instalacje.

Za co przyznawane są punkty?

Punkty przyznawane są przede wszystkim za zakupy z oferty Honeywell Home. Mowa tu zarówno o systemach, rozwiązaniach, urządzeniach, jak i komponentach. Każda wydana złotówka to jeden punkt na koncie instalatora, który bierze udział w promocji Honeywell Home Program Lojalnościowy.

To jednak nie wszystko. Punkty możesz zdobywać również jeśli polecisz komuś korzystanie z promocji Honeywell, a osoba ta założy konto w programie lojalnościowym. Jednocześnie możesz również zgłębiać wiedzę z zakresu swojej branży i nie tylko stać się jeszcze lepszym fachowcem, ale również zyskiwać. Za udział w szkoleniach organizowanych przez markę Honeywell Home również otrzymujesz punkty.

Na jakie nagrody można je wymienić?

Lista nagród, które możesz odebrać w programie Honeywell, jest naprawdę szeroka, dzięki czemu każdy instalator może znaleźć coś dla siebie lub swojej rodziny. Są to przede wszystkim smartfony, smartwatche, biżuteria, perfumy, drobny sprzęt AGD i RTV oraz wiele innych cennych przedmiotów. Warto wspomnieć również, że zebrane w programie lojalnościowym punkty możesz wymienić na produkty dostępne w ofercie Honeywell Home, a tym samym zmniejszyć wydatki swojej firmy.

Honeywell Home Program Lojalnościowy to akcja, która opłaca się wszystkim. Dzięki niej możesz zaproponować swoim klientom najwyższej jakości systemy i urządzenia, dzięki którym ich dom będzie bezpieczny, funkcjonalny, a przy tym ekologiczny. Jednocześnie sam zyskujesz cenne nagrody. Warto więc wziąć udział w tej akcji promocyjnej.

Instalator

RELATED ARTICLES