15 czerwca, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
ogrodzenia systemowe

Ogrodzenia systemowe, które spełnią oczekiwania każdego. Już tłumaczymy dlaczego spodobają się one każdemu.

Co to są ogrodzenia systemowe i jakie są ich rodzaje? Na czym polega montaż tego typu konstrukcji? Dlaczego takie płoty są tak chętnie wybierane przez inwestorów? Odpowiedź na ostatnie pytanie jest bardzo prosta: to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala szybko i sprawnie zbudować solidne i eleganckie ogrodzenie bez większego trudu. 

Ogrodzenia systemowe – proste, schludne, długowieczne

Płoty systemowe to typ ogrodzeń wykonywanych z prefabrykowanych elementów. Taką konstrukcję kupuje się w sklepie budowlanym lub zamawia w hurtowni albo bezpośrednio u producenta. Po kilku-kilkunastu dniach na plac budowy przyjeżdża transport z ogrodzeniem gotowym do złożenia. Przęsła słupki, wsporniki i akcesoria montażowe doskonale do siebie pasują – wystarczy tylko osadzić w ziemi elementy nośne i przykręcić do nich panele. Ogrodzenia systemowe mają szereg walorów użytkowych. To metalowe konstrukcje, które skutecznie opierają się niszczącemu wpływowi czasu. Są odporne na korozję, uderzenia i odkształcenia. Do tego nie wymagają skomplikowanych działań pielęgnacyjnych. Prezentują się elegancko nawet po wielu latach.

Wygodne z montażu, wygodne na co dzień

Ogrodzenia systemowe instaluje się bardzo szybko. Tego rodzaju produkty dostępne są w wielu różnych typach wykończenia, do wyboru mamy też mnóstwo wersji kolorystycznych oraz rozmiarów. Dzięki temu ogrodzenia systemowe nadają się nawet dla soób najbardziej wymagających. Do takich konstrukcji można też łatwo dobrać furtki wejściowe w różnych wymiarach oraz bramy wjazdowe różnych typów – jedno i dwuskrzydłowe, uchylane i przesuwne. Nic dziwnego, że ogrodzenia systemowe są jednym z najpopularniejszych typów płotów wybieranych przez inwestorów i deweloperów. Otaczają osiedla mieszkaniowe, domki jednorodzinne, hale magazynowe, fabryki i budynki przemysłowe, siedziby firm, a także obiekty publiczne – szkoły przedszkola, urzędy i hale sportowe. Swoją karierę zawdzięczają przede wszystkim niskiej cenie zakupu i montażu, która jest bardzo konkurencyjna w stosunki do murowanych i żelaznych ogrodzeń wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Instalator

RELATED ARTICLES