15 czerwca, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
płytki

Firma Pamesa prezentuje wysoką jakość swoich produktów. Za jakością idzie również niebanalny wygląd. W ofercie hiszpańskiej marki Pamesa Cerámica bez trudu znajdziemy uniwersalne płytki do kuchni czy łazienki, ale także kafle świetnie nadające się do przestrzeni publicznej. Wytrzymałość i trwałość produktów tego hiszpańskiego giganta robią ogromne wrażenie. Płytki są wykonane z dbałością o każdy detal. Cena płytek Pamesa nie jest wygórowana, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość, jaką otrzymujemy. Jeśli zdecydujemy się na montaż płytek podłogowych i ściennych marki Pamesa, mamy gwarancję wielu lat bezproblemowego użytkowania oraz łatwej pielęgnacji.

Kuchnia i łazienka z płytkami Pamesa Cerámica – najlepszy wybór płytek ściennych i podłogowych

Istnieją pomieszczenia, które są bardziej eksploatowane od innych i przez to wymagają specjalnych materiałów wykończeniowych, radzących sobie z trudnymi warunkami. Takimi pomieszczeniami bez wątpienia są kuchnia i łazienka. W kuchni bardzo łatwo o uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odpryśnięcia i wiele innych usterek. Często zdarza się, że coś nam upadnie, rozleje się, rozsypie, a wtedy nietrudno o poplamienie płytek. Warto pamiętać, że wiele przypraw ma silne właściwości farbujące, które przy źle dobranych płytkach mogą zrujnować naszą podłogę w kuchni! Stawiajmy na sprawdzonych producentów, przywiązujących wagę do właściwości kafli, które mają być montowane w takich miejscach jak kuchnia, gdzie podłoga i ściany narażone są na zabrudzenia. Jeśli zaś mowa o łazience, wiemy, że głównym wyzwaniem dla płytek ściennych i podłogowych jest wilgoć. Niestety, ale płytki nieodporne na działanie wilgoci nie dadzą sobie rady w takich warunkach – mogą zacząć odpadać. Na szczęście marka Pamesa pamięta o tym, by płytki przez nich produkowane były przystosowane do takich specyficznych warunków użytkowania. Co więcej, płytki Pamesa są naprawdę banalne w pielęgnacji. Nie wymagają od nas dużego wysiłku, by wyglądać pięknie.

Drewno czy marmur? Płytki Pamesa imitujące naturalne materiały

Wiele osób marzy o stworzeniu w swoim domu ciepłego, przyjemnego klimatu. Jednak czasem położenie prawdziwego drewna na podłodze może okazać się ryzykowne ze względu na wzmożone użytkowanie czy też warunki panujące w danym pomieszczeniu. Na ratunek przychodzi marka Pamesa Cerámica! Projektanci tej firmy stworzyli naprawdę pięknie wyglądające płytki drewnopodobne. Wiele kolekcji w różnych odcieniach drewna to świetny zamiennik prawdziwych desek drewnianych na podłodze czy ścianie. Co więcej, pielęgnacja płytek jest o wiele mniej wymagająca niż pielęgnacja prawdziwego drewna. Z kafli imitujących drewno znajdziemy między innymi kolekcję Fronda w kilku odcieniach drewna – Roble, Nogal, Haya, oraz oryginalną, drewnopodobną hiszpańską płytkę gresową – Cottage Magma.

W ofercie marki Pamesa nie mogło zabraknąć płytek imitujących ponadczasowy marmur. Znajdziemy tutaj kolekcje płytek zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach marmuru. Projektanci znów spisali się na medal! Stworzyli pięknie prezentujące się kafle o wyglądzie prawdziwego marmuru. Kolekcje takie jak Pisa Gold, At Pompei Blanco, Lincoln White to kafle często wybierane przez osoby preferujące jasne barwy. Zwolennikom ciemnych kafli Pamesa proponuje kolekcje Lux Laurants Brown, Lux Deva Nero. Pomieszczenie, w którym zamontowane zostaną płytki imitujące marmur, będzie sprawiało wrażenie luksusu i z pewnością przyciągnie wzrok odwiedzających nas gości.

Intrygujące kolekcje Pamesa Cerámica – oryginalne wzory i kolory

Projektanci marki Pamesa zadbali także o to, by stworzyć kilka kolekcji w bardziej nieoczywistych barwach i wzorach. Jeśli zależy nam na wprowadzeniu do pomieszczenia akcentu kolorystycznego, to z pewnością znajdziemy odpowiedni produkt w ofercie Pamesa Cerámica. Aktualnie projektowanie wnętrz jest na tyle niewymuszone, że nie należy bać się wprowadzania oryginalnych elementów, które bez wątpienia dodają niepowtarzalnego charakteru naszym pomieszczeniom. Pamiętajmy, że otoczenie, w którym żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Jeśli ktoś dobrze czuje się w domu zaprojektowanym w stylu minimalistycznym, to znajdzie odpowiedni płytki dla siebie bez żadnego problemu. Natomiast jeśli ktoś preferuje nieco bardziej szalone rozwiązania, to może być mu trochę trudniej znaleźć coś, co zadowoli go pod względem wizualnym. Na szczęście w ofercie Pamesa Cerámica wszyscy znajdą dla siebie odpowiedni kolor, wzór, rozmiar i format.

Artykuł powstał przy współpracy z https://klink.pl/

Instalator

RELATED ARTICLES