5 marca, 2024
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
  • 2:38 am Sztuczna Trawa na Tarasie i Balkonie: Zielona Oaza Nowoczesności
  • 4:18 am Łatwa Pielęgnacja Trawnika dla Nowoczesnych Ogrodów
  • 3:54 pm Ochrona przed szkodnikami w nieruchomościach wynajmowanych
  • 5:54 am Buduj z głową – sekrety sklepu budowlanego online
systemy nawodnień

Automatyczne systemy nawadniania znacznie ułatwiają podlewanie roślin i pielęgnację trawy. Chętnie wykorzystywane są w przydomowych ogródkach i na działkach, znajdują zastosowanie również na dużych przestrzeniach, takich jak tereny rekreacyjne, boiska i inne obiekty sportowe, sady, uprawy polowe, szklarnie czy szkółki drzew. Takie rozwiązanie to duża wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy (system pozwala obniżyć koszty związane z nawadnianiem ogrodu), a także lepsza pielęgnacja zieleni. Zastanawiasz się nad instalacją automatycznego nawadniania? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Działamy na terenie woj. mazowieckiego (m.in. Ożarów Mazowiecki), oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem nawodnień, prowadzimy również sklep z systemami nawadniającymi, w którym można kupić armaturę i wszystkie niezbędne akcesoria.

System nawadniający – jakie końcówki?

Instalacja automatycznego nawadniania nie psuje estetyki przestrzeni – sieć rur kładzie się pod ziemią (stąd decyzję o automatycznym nawadnianiu warto podjąć już na etapie projektowania). Część nadziemną stanowią zraszacze. W zależności od wielkości przestrzeni i od tego, jakie rośliny wymagają nawodnienia, stosuje się różnego rodzaju końcówki zraszające, np. zraszacze rotacyjne lub statyczne, mikrozraszacze, taśmy kroplujące. System automatycznego nawadniania podłącza się do ujęcia wody, np. do kranu lub studni.

Sklep z systemami nawadniającymi, sprzedaż i serwis nawodnień – LUPUS – Ożarów Mazowiecki

Sprzedaż nawodnień i profesjonalny asortyment to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom. Zajmujemy się instalacją systemów na terenie woj. Mazowieckiego (m.in. Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Stare Babice). Zapewniamy projekt, realizację, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możesz powierzyć nam również przegląd systemu nawadniającego, przygotowanie instalacji przed zimą lub przed sezonem wiosennym, a także modernizację i rozbudowę całej instalacji.

Instalator

RELATED ARTICLES