15 czerwca, 2024
  • 12:40 am Innowacyjność w architekturze: projekt domu w kształcie litery L
  • 3:38 am Jak lamele drewniane ścienne odmieniają wnętrza — inspiracje i porady
  • 2:42 pm Doskonałość komfortu: analiza pościeli 90×200 cm
  • 11:34 pm Ewolucja salonów meblowych w Polsce: Warszawa i Poznań na czele zmian
  • 10:47 pm Audyt energetyczny: klucz do efektywności domowej
docieplenie domu

W cieplejszych porach roku w czasie upałów izolacja zapobiegnie przegrzewaniu się się budynki. Pianka chroni również budynek przed skutkami wilgoci, dzięki czemu zapobiega rozwojowi grzybów a to z kolei wpływa na samopoczucie domowników. W trakcie zimy i w chłodniejszych okresach izolacja pianką pur pomoże znacząco ułatwi podniesienie temperatury poprzez zmniejszenie strat ciepła.

Pianka PUR jest bardzo wszechstronna i dobrze łączy się z każdym materiałem wykorzystywanym w budownictwie, dlatego może być brana pod uwagę do izolacji różnych elementów takich jak: budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, ściany działowe, poddasza domków, dachy płaskie, fundamenty budynków, stropodachy, ściany, posadzki w mieszkaniu, tarasy, budynki przemysłowe, magazyny czy chłodnie.

Pianka PUR posiada najwyższe właściwości izolacyjne na tle innych materiałów. Ponadto jest bezproblemowa w montażu, można ją w błyskawiczny sposób zaaplikować na standardowe materiały używane w w budownictwie takie jak: blacha, drewno, folia, beton, płyta osb. Materiał, z którego wykonana jest pianka jest antyalergiczny, jest trwała, bezzapachowa i posiada atesty higieniczne PZH.

W trakcie aplikacji pianka utwardza się termicznie, za to później nie wraca ona do stanu ciekłego pod wpływem wysokich temperatur. Jest trudno palna, nie topi się a jeśli się spali to dochodzi do jej zwęglenia a ogień się nie rozprzestrzenia. Jest też super trwałą, jej właściwości fizyczne i parametry nie zanikają w wyniku utleniania.

To super skuteczny i po prostu efektywny sposób na docieplanie pomieszczeń oraz izolację budynków.

Budujesz dom lub halę? Szukasz oszczędności? Zastanawiasz się co zrobić, aby oszczędzić energię i nie tracić ciepła? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

Nasza pianka zapewni Twojemu budynkowi najlepszą izolację. Uniwersalność zastosowania to tylko jedna z wielu zalet tego materiału. W zależności od potrzeb klienta możemy wykorzystać natrysk z pianki otwarto komórkowej lub zamknięto komórkowej.

Artbud to doświadczona firma budowlana na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalistami w sprzedaży okien PCV, aluminiowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz rolet.

Nasza firma reprezentuje najwyższe standardy techniczne oraz zatrudnia tylko pewnych pracowników. Nasza obsługa zapewnia doradztwo w zakresie bezpłatnego pomiaru, montażu oraz obsługę serwisową w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Realizacje dokonujemy zawsze w założonych terminach. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.

Obsługujemy zlecenia budowlane w całym kraju. Nasze główne specjalizacje to termomodernizacje budynków, budowa dachów i montaż okna. Dysponujemy bogatym katalogiem okien aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, dekoracji okiennych (rolet). Usługi świadczymy od ponad dwudziestu lat i rozwijamy szczególnie dział izolacji pianką PUR.

Materiał przygotowany we współpracy z docieplanie-izolacja.pl

Instalator

RELATED ARTICLES

1 COMMENTS

  1. Darek Posted on 20 grudnia, 2019 at 1:19 pm

    Pianka PUR posiada najwyższe właściwości izolacyjne na tle innych materiałów. Ponadto jest bezproblemowa w montażu, można ją w błyskawiczny sposób zaaplikować na standardowe materiały używane w w budownictwie takie jak: blacha, drewno, folia, beton, płyta osb.

Comments are closed.

LEAVE A COMMENT